SEKTOR RAHBARI QABUL O‘TKAZDI
Bugun Oltinsoy tumani prokurori, 2-sektor rahbari T Berdimurodov o‘z sektoridagi mahalla aholisining murojaatlarini tingladi. Qabulda O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining Oltinsoy tuman Xalq qabulxonasi mudiri X Astanaqulov, tuman hokimi o‘rinbosari M Ochildiev va mutasaddi tashkilotlar rahbarlari ishtirok etishdi.
6- sonli umum ta'lim maktabi 1-sinf o'quvchisi Xurramova Kumushbibixon va 45-sonli umum ta'lim maktabi 3-sinf o'quvchisi Turumova Mushtariyxonlar Respublika miqyosida o'tkazilgan ,,MITTI YULDUZLAR" tanlovida GRAN PRI
sovrinini qo'lga kiritdi.
HAR BIR MUROJAAT TINGLANDI
25 iyul kuni Oltinsoy tumanida fuqarolarning murojaatlariga samarali yechim topish uchun yanada qulay sharoit yaratish maqsadida Surxondaryo viloyati Davlat Soliq Boshqarmasi boshlig‘i o‘rinbosari S Muhamadiev, O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining Oltinsoy tuman Xalq qabulxonasi mudiri X Astanaqulov va tuman tashkilotlari rahbar xodimlari ishtirokida Qumpaykal mahallasidagi 2-son umumta’lim maktabi hovlisida ommaviy qabul o‘tkazildi.